dinsdag 08 februari 2022 dit bericht werd geplaatst door Rugby Vlaanderen

Bestuurders

Rugby Vlaanderen bestaat uit een team van gedreven bestuurders met een duidelijke visie. Om ons team te versterken zijn nieuwe teamleden altijd welkom. Bekijk hier ons profiel als bestuurder. Als bestuurder wordt er verwacht dat je de gedragscode volgt en ondertekent, deze kan je hier terugvinden.

Bestuurder
Arvid Leyman

Mandaat tot: 19/03/2023
2de mandaat als bestuurder (vanaf maart 2015)

Bestuurder
Wim Labie

Mandaat tot: 17/03/2025
1ste mandaat als bestuurder (vanaf maart 2021)

Secretaris
Bruno Cruyt

Mandaat tot: 16/03/2026
2de mandaat als bestuurder (vanaf maart 2018)

Penningmeester
Karen Dejonckheere

Mandaat tot: 16/03/2026
2de mandaat als bestuurder (vanaf maart 2018)

Voorzitter
Olivier Wellens

Mandaat tot: 19/03/2023
2 mandaten als bestuurder en 1 mandaat als voorzitter (vanaf maart 2015)

Bestuuder
Patrick Timmerman

Mandaat tot: 16/03/2026
1ste mandaat als bestuurder (vanaf maart 2022)

Bestuurder
Stijn Vanhauwermeiren

Mandaat tot: 19/03/2023
1ste mandaat als bestuurder (vanaf maart 2019)

Bestuurder
Magteld Leys

Mandaat tot: 19/03/2024
1ste mandaat als bestuurder (vanaf augustus 2020)

Het bestuursorgaan tracht haar werking te optimaliseren door: