woensdag 06 januari 2016 dit bericht werd geplaatst door viaVictor Administrator

Personeel

Contact

Directeur Rugby Vlaanderen
Mathias Rondou
mathias@rugby.vlaanderen

+32 473 404 456

Functies

  • Algemeen beheer
  • Personeel & financieel beheer
  • Communicatie

Contact

Recreatief coördinator
Michel De Baets
michel@rugby.vlaanderen
+32 0474 03 47 24

Functies

  • Recreatieve vormen: sociocup, touch rugby, tag rugby, wandel rugby
  • Gezond en ethisch sporten
  • Dames jeugdrugby
  • Acropolisplan – Clubondersteuning

Contact

Sporttechnisch coördinator
Bram Proost
bram@rugby.vlaanderen
+32 0478 77 17 53

Functies

  • Kaderopleidingen
  • Gamification
  • Clubondersteuning

Contact

Administratief medewerker
Dignate Schot
dignate@rugby.vlaanderen
+32 486 53 80 01

Functies

  • Boekhouding
  • Ongevallenaangiftes
  • Personeelsbeheer
  • Licentieaanvragen

Contact

Sporttechnisch medewerker
Koen Van den Elsen
koen@rugby.vlaanderen

+32 0471 64 41 55

Functies

  • Get into Rugby & schoolrugby
  • Clubondersteuning
  • Rugbyfit
  • Binden van leden
  • Vlaamse ploeg U16

Contact

Trainer
Emiel Vermote
emiel@rugby.vlaanderen

+32 0495 70 80 74

Functies

  • Trainer van het dames 7’s team
  • Program driver van de U18 7’s werking