World Rugby Level 1 Jeugdscheidsrechter

18 september 2017

World Rugby Level 1 Jeugdscheidsrechter

In oktober organiseren wij 3x WR Level 1 Jeugdscheidsrechter cursussen. Dendermonde RC, Leuven RC en RC Curtrycke stellen hun accommodatie ter beschikking voor de deelnemers. Wil jij ook de basis . . .

Lees meer

7-15 oktober 2017

Week van de Official - 7 tot en met 15 oktober 2017

24 oktober 2017

Initiator rugby (level 2 coaching)

27 oktober 2017

Level 1 coaching in Heusden-Zolder

bekijk alle nieuwberichten

Schrijf je in op onze nieuwsbrief

Twitter feed

Kadetten

  • Rankschikking

    • Sunday 24 September 2017

      • RC Turnhout Aces

        FF - 25 - 5

        RC Lommel Murphys

      • RC9 Heusden-Zolder

        - -

        BYE

      • RC Oudsbergen

        0 - 51 0 - 9

        RC Arendonk Pitbulls

      Rankschikking

      • 1

        RC Arendonk Pitbulls

        10
      • 2

        RC Lommel Murphys

        5
      • 3

        RC9 Heusden-Zolder

        1
      • 4

        RC Oudsbergen

        0
      • 5

        RC Turnhout Aces

        -2
    • Sunday 24 September 2017

      • RC Beernem

        0 - 121 0 - 19

        RC Meetjesland

      • RC Lokeren

        - -

        Rugby RSL

      Rankschikking

      • 1

        RC Meetjesland

        10
      • 2

        RC Lokeren

        4
      • 3

        RC Beernem

        1
      • 4

        Rugby RSL

        0
    • Rankschikking

      • Sunday 24 September 2017

        • RC Laakdal

          31 - 10 5 - 1

          RC Curtrycke

        • RC Waregem

          - -

          BYE

        • RC Hasselt

          29 - 29 4 - 4

          Brigandze RC

        • RC Haspinga

          35 - 15 5 - 2

          BBRFC Celtic 3

        • RRC Pajot

          36 - 5 6 - 1

          Dendermonde RC 3

        Rankschikking

        • 1

          RRC Pajot

          10
        • 1

          RC Laakdal

          10
        • 3

          RC Haspinga

          6
        • 4

          RC Waregem

          5
        • 4

          Dendermonde RC 3

          5
        • 6

          RC Hasselt

          4
        • 7

          Brigandze RC

          3
        • 8

          RC Curtrycke

          0
        • 8

          BBRFC Celtic 3

          0