woensdag 06 januari 2016 dit bericht werd geplaatst door Rugby Vlaanderen

Bestuurders

IMG_4568Voorzitter:
Frank Michiels

Mandaat tot: 19/03/2020
3de mandaat (vanaf maart 2004)


IMG_4573Bestuurder
Arvid Leyman

Mandaat tot: 19/03/2019
1ste mandaat (vanaf maart 2015)


IMG_4574Secretaris
Koen Billet

Mandaat tot: 14/03/2021
2de mandaat (vanaf maart 2013)


Bestuurder
Bruno Cruyt

Mandaat tot: 14/03/2022
1ste mandaat (vanaf maart 2018)


Bestuurder
Karen Dejonckheere

Mandaat tot: 14/03/2022
1ste mandaat (vanaf maart 2018)


IMG_4569Bestuurder
Frederic Lacroix

Mandaat tot: 14/03/2022
1ste mandaat (vanaf maart 2014)


IMG_4571Bestuurder
Olivier Wellens

Mandaat tot: 19/03/2019
1ste mandaat (vanaf maart 2015)


Bestuuder
Eric Willemsens

Mandaat tot: 19/03/2019
5de mandaat(vanaf maart 1999)